مبل کلاسیک

همانند مبلمان استیل، مبلمان کلاسیک نیز دارای ست ناهار خوری مخصوص به خود می باشد که قابل انتخاب در تعداد نشیمن ۴ نفره، ۶ نفره و ۸ نفره و بالاتر می باشد.

مبل کلاسیک ، محصولی زیبا و به روز از خانواده مبلمان می باشد که در سال های اخیر در بین خانواده ها محبوبیت بالایی یافته است.

مبل کلاسیک را در کنار مبلمان راحتی و مبلمان سلطنتی می توان محصولی تلفیق شده از این دو محصول معرفی نمود که در جایگاه خود سهم بسزایی از بازار را به خود اختصاص داده است. نمای ظاهری مبل کلاسیک بیشتر همانند مبل مان سلطنتی می باشد ولی بر خلاف مبلمان سلطنتی، معمولا دارای تعداد نشیمن ۷ نفره می باشد. از بعد نشیمن و نحوه رویه کوبی، مبلمان کلاسیک همانند مبلمان راحتی بوده و تفاوت چندانی با مبلمان راحتی ندارد.
رنگ بندی مبل کلاسیک معمولا در محدوده رنگی سفید می باشد که هم از لحاظ پارچه و هم از لحاظ رنگ چوب در این مبلمان صادق است. اما این دلیل نمی شود تا مبلمان کلاسیک به رنگ سفید محدود شده و تنها در این رنگ تولید گردد.
پارچه مبل کلاسیک بدون محدودیت با تنوع بی نظیر در طرح و رنگبندیاست که  قابل پیاده سازی در محصولات می باشد. برای انتخاب رنگ و نوع پارچه، در منوی محصولات به قسمت پارچه مراجعه و پارچه خود را انتخاب نمایید. معمولا پارچه های مبلمان کلاسیک از یک رنگ، در دو نوع ساده و گلدار می باشد که این اجازه را به مشتری می دهد تا مبل خود را از یک نوع پارچه در حالت ساده و گلدار ترکیب نماید.
چوب مورد استفاده در مبل کلاسیک نیز از مبلمان سلطنتی پیروی نموده و از جنس چوب راش می باشند. این نوع چوب باعث افزایش استحکام و عمر مفید مبلمان کلاسیک می گردند.
نشیمن مبل کلاسیک اغلب، جنس فوم سرد بکار گیری می شود تا در دراز مدت مبل حالت ارتجاعی خود را از دست نداده و پس از برخواستن از روی مبل به حالت اولیه خود باز گردد.
هزینه حمل که برای هر یک از محصولات قید شده است به تفکیک تهران و شهرستان می باشد که در صورت باقی ماندن مبلغی از هزینه هایی که فروشگاه برای ارسال کالا تا مقصد می نماید، مابه التفاوت دریافتی به خریدار عودت می گردد.
ویولت-مبل-کلاسیک-مبل-بازارمبل امام علی
لطفاً توجه داشته باشید
کلیه مواد اولیه ای که در محصولات بازار مبل امام علی استفاده شده است ازجمله (چوب،رنگ،پارچه،فوم و اسفنج) دقیقا مشابه به برند های برتر مبلمان می باشد وهیچ گونه مواد اولیه بی کیفیتی در مبل فریازان استفاده نخواهد شد.
توجه : نکته مهم
  1. با امتیاز دهی و ثبت نظر خود در مورد این محصول ارزش واقعی این محصول را مشخص نمایید و به دیگر کاربران برای انتخاب راحت تر و بهترکمک کنید.
  2. شما هم می توانید دراینجا این محصول، بازار مبل امام علی (ع) ، دیگر شرکت های مبلمان ویا مراکز خرید را مورد نقد وبررسی خود قرار دهید.
  3. همچنین اگر شما این محصول را درمحل های دیگری با کیفیت بالاتر و قیمت مناسب تر مشاهده نمودید میتوانید آدرس واطلاعات مورد نظر را برای کمک به دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
شزلون-مبلکلاسیک-مبل-بازارمبل امام علی
شما را به دیدن مبل کلاسیک بازار مبل امام علی (ع) دعوت میکنیم :
0

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *