میز غذاخوری مطابق دکوراسیون منزل شما

منبع چیدانه-گرداوری توسط pgma-نویسنده فائزه استبرقی

میز غذاخوری مطابق دکوراسیون منزل شما

غذاخوری: مهم ترین و اصلی ترین عنصری که فضای غذاخوری را تعریف می کند و آن را زیبا یا زشت جلوه می دهد، ست غذاخوری است.بدون شک خودتان به خوبی از تنوع بی نهایت میز و صندلی های غذاخوری آگاه هستید، انواع طراحی ها و جنس ها در فروشگاه ها و بازارهای مبل عرضه می شوند که انتخاب را سخت می کنند. امروز می خواهیم با pgma به شما کمک کنیم تا برای میز ناهارخوری شکل، اندازه، جنس و سبک مناسب خودتان و دکوراسیون منزل تان را پیدا کنید.پس اگر می خواهید بدانید کدام میز غذاخوری برای دکوراسیون منزل شما مناسب است؟ با ما همراه باشید…

تبلیغات

سنگ های گرانیت خیره کننده داخلی و وارداتی

چوب در نمای ساختمان مدرن ایرانی

ست میز غذاخوری

بازار مبل امام علی-فضای منزل-غذاخوری

اگر مینیمالیست هستید، میز ناهارخوری بدون تزیینات اضافی انتخاب کنید!

یک میز فلزی مینیمال مانند این نمونه حسی صنعتی در فضا ایجاد می کند و چوب های اطرافش تضادی زیبا برقرار کرده است. تمیز کردن آن نیز آسان است. یک میز چوبی ساده نیز با این فضا متناسب است.

بازار مبل امام علی-فضای منزل-غذاخوری

اکثر فضاهای غذاخوری طوری طراحی شده اند که یک میز مستطیلی برای نشستن شش تا هشت نفر را در خود جای می دهند. اگر فضای غذاخوری شما این گونه است، با انتخاب چنین میزی می توانید به راحتی با صندلی ها، نورپردازی و متریال ها بازی کنید.

اگر تعداد افراد ثابت نیست، میز ناهارخوری تاشو انتخاب کنید!

اگر میز مستطیل شکل انتخاب شما است، بهتر است میز گسترش پذیری انتخاب کنید که در حالت معمول چهار تا شش نفر را جای می دهد و در حالت گسترش یافته این تعداد به هشت تا ده نفر می رسد.نوع گسترش پذیری میز می تواند مانند این نمونه یا به صورت پنل های توکار باشد. این نوع میزها با انعطاف پذیری بالا از ارزش زیادی برخوردار هستند.

بازار مبل امام علی-فضای منزل-غذاخوری

اگر سبک روستیک می پسندید، میز ناهارخوری چوبی طبیعی انتخاب کنید!

در سال های اخیر تعدد و تنوع میزهای ناهارخوری چوبی با سبک روستیک بسیار زیاد شده است. این میزها بسیار پر طرفدار شده اند زیرا ما را به زمان های ساده ی گذشته می برند، زمانی که همه چیز از جنس طبیعت و گرم و صمیمی بود.

پتینه ی هواخورده ی این نوع میز ها با صندلی های مدرن یا سنتی به خوبی ست می شود. ضمن اینکه شما هم می توانید یک میز عتیقه ی اصل انتخاب کنید هم می توانید نمونه ای باز تولید شده با هزینه ی کمتر تهیه نمایید.

بازار مبل امام علی-فضای منزل-غذاخوری

اگر طرفدار خطوط تمیز مدرن هستید، میز ناهارخوری شیشه ای انتخاب کنید!

شیشه می تواند فضای شما را سرشار از نور و حس مدرنیته کند. البته باید آماده ی تمیز کردن مداوم لکه های چربی غذا، نگرانی از خطر گوشه های تیز آن برای کودکان و جابه جایی دشوار آن نیز باشید. به این دلایل این گزینه طرفداران کمتری دارد و همین موضوع آن را خاص می کند. برای تمیزکاری آسان تر می تواند برای صفحه ی رویی آن شیشه ی مات انتخاب کنید.

بازار مبل امام علی-فضای منزل-غذاخوری

اگر طرفدار محیط زیست هستید، میز ناهارخوری با چوب سالم انتخاب کنید!

میزهای چوبی با تخته ی سالم اخیرا با استقبال زیادی مواجه شده اند و در شکل های مستطیلی بسیار زیبا به نظر می رسند. زیبایی طبیعی درخت در قطعات بزرگ این میزها برجسته شده و هر روزه مورد تقدیر قرار می گیرد.به دلیل کمیابی چوب و کاری که تولید هر کدام از این قطعات می برد، این میز ها به عنوان آثار هنری نیز به شمار می روند و قیمت های گران آن ها ارزش آن ها را نشان می دهد. راستی فراموش نکنید بهترین صندلی ناهارخوری برای سبک دکوراسیون منزل شما کدام است؟

بازار مبل امام علی-فضای منزل-غذاخوری

اگر سنتی و خانواده دوست هستید، میز ناهارخوری گرد کلاسیک انتخاب کنید!

برخی از خانواده ها میزهای گرد انتخاب می کنند، زیرا این نوع میزها افراد را رو به روی هم قرار می دهد، دست به دست کردن غذا را آسان تر می کند و اجتماعی تر است.نکته ی ظریفی که درباره ی این میزها وجود دارد این است که هنگام کمبود جا می توانید یک یا دو نفر بیشتر دور میز جا دهید. میزهای گرد موجب ایجاد برابری می شوند.

بازار مبل امام علی-فضای منزل-غذاخوری

میزهای گرد در صرفه جویی فضا کارآمد بوده و میز غذاخوری پر کاربرد در خانه های کوچک هستند.

بازار مبل امام علی-فضای منزل-غذاخوری

اگر میز ناهارخوری گرد و متفاوت دوست دارید، میز گرد مدرن انتخاب کنید!

برای انتخاب این نوع میز، هشدارهایی را که در بالا برای میزهای شیشه ای دادیم به خاطر آورید، با این تفاوت که این میز پایه ی مرکزی را به خوبی نشان می دهد و دیگر نیازی نیست نگران گوشه های تیز باشید.طراحی های خاص گرد و مدرن وقتی پایه ی میز حالت تندیسی دارد یا از متریال های متفاوتی ساخته شده، با صفحه های شیشه ای تناسب خوبی دارند. از ترکیب های غافلگیرکننده ای برای این مهم ترین عنصر در فضای غذا خوری استفاده کنید که تصورات پیشین شما از میز گرد را به چالش می کشند.

بازار مبل امام علی-غذاخوری-فضای منزل

اگر طراحی مدرن میانه قرن بیستم را می پسندید، میز ناهارخوری سارینن انتخاب کنید!

طرفداران سبک مدرن به دلیل سبک یکپارچه ی میز سارینن، جذب آن شدند. اصل این میز دارای یک صفحه ی مرمری است اما نسخه ی Ikea از جنس پلاستیک برای کسانی که می خواهند کمتر هزینه کنند نیز تهیه شده است.صفحه ی سفید براق با پایه ی لاله شکل ساده از هر جنسی زیبا به نظر می رسد و با انواع زیادی از صندلی ها و روشناییها ست می شود.

بازار مبل امام علی-فضای منزل-غذاخوری

مدل بیضی شکل این میز بسیار غیر معمول است و بهترین ها را در خود ترکیب کرده: دایره، مستطیل، مدرن و یکپارچگی. طراحی این نوع میز در سطح بالایی قرار دارد.

بازار مبل امام علی-فضای منزل-غذاخوری

اگر سبک بار و کانتر را می پسندید، میز ناهارخوری با ارتفاع کانتر انتخاب کنید!

اگر می خواهید حس راحتی و خوش گذرانی در خانه داشته باشید، انتخاب میزی با ارتفاع بلند (ارتفاع کانتر) در کنار صندلی های بار شما را به این خواسته می رساند. این چیدمان برای سرگرمی و افراد جوان مناسب است.

اگر به دنبال میز و صندلی مناسب برای دکوراسیون داخلی منزل خود هستید، پیشنهاد می کنم قبل از رفتن به فروشگاه ها و تحمل شلوغی های مسیر، ابتدا سری به بخش مبلمان خانگی و بخش صندلی و میز غذاخوری سایت pgma.ir بزنید و نمونه های متنوع را ببینید.

0

گذاشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

میز غذاخوری مطابق دکوراسیون منزل شما

میز غذاخوری مطابق دکوراسیون منزل شما

میز غذاخوری مطابق دکوراسیون منزل شما

میز غذاخوری مطابق دکوراسیون منزل شما

میز غذاخوری مطابق دکوراسیون منزل شما
میز غذاخوری مطابق دکوراسیون منزل شما
Jamshid Behboudi PGMA +989307990795 info@pgma.ir